Zakázy jízd (Zakazy ruchu) - aplikacja za darmo

  • DATACHO.pl
  • 01. 09. 2022

Dla firm transportowych w tym roku przygotowaliśmy aplikację Zákazy jízd (Zakazy ruchu). Można powiedzieć, że już tradycją jest to, że w lato, kiedy jest trochę więcej wolnego czasu, zajmujemy na boku jakiemuś dodatkowemu projektowi, który jest za darmo i może pomóc społeczności firm transportowych i kierowców. W zeszłym roku to była aplikacja Upínání nákladů (Mocowanie załadunków) oraz strona internetowa Kalibrace tachografů (Kalibracja tachografów). W tym roku właśnie przygotowaliśmy tę otóż wyżej  wspomnianą aplikację. Oprócz tego, że używaniem Datacho spełnisz swój biurokratyczny obowiązek, to również pomagasz w tworzeniu dobrych oraz korzystnych rzeczy.

Aplikacja jest całkowicie za darmo i bez reklam. Możesz ją zainstalować na telefonie (możesz ją również przeglądać jako stronę internetową) i pojawią Ci się zakazy ruchu w całej Europie. W ustawieniach aplikacji jest też możliwość ustawienia ciemnego motywu.

Jak zainstalować aplikację na telefonie?

Choć możesz przeglądać aplikację jako stronę internetową , wierzymy, że większość chciałaby mieć do tej aplikacji dużo szybszy dostęp. Wystarczy tylko kliknąć ikonkę telefonu i gotowe! W tym celu możesz ją zainstalować. Aplikacja nie wymaga żadnych uprawnień, więc nie musisz się bać o swoją prywatność.

Na Android ją zainstalujesz takim sposobem:

  1. otwórz stronę Zákazy jízd (Zakazy ruchu) na telefonie
  2. na dole po prawej stronie kliknij na Ustawienia
  3. kliknij na zielony przycisk Zainstaluj aplikację

W przypadku iOS sytuacja jest bardziej skomplikowana, ponieważ aplikacji nie można zainstalować, ale możesz ją dodać na ekran główny/pulpit.

Wykonaj następujące kroki:

  1. na górze po prawej stronie kliknij na trzy kropki
  2. wybierz w menu Dodaj na pulpit

Jak włączyć ciemny motywi?

  • otwórz aplikację
  • dolny pasek Ustawień
  • kliknij na wybór Ciemny motyw